captain soner - Kekova batık kent özel tekne turları, Privat boat trips to Kekova sunken city from ucagiz

İçeriğe git

Ana menü:

 
 
 
 
 


.

 
 
Kekova Sunken city
Batık şehir Kekova
kekova havadan görüntü
 
 
 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


.
.
.
.
.
.

 

  Sayfamıza Hoş geldiniz,


Bizler Kekovanın Üçağız köyünde yaşayan küçük bir aile işletmesiyiz.

Bendeniz Soner Kucur, ben bir IRMAK D özel teknesinin Kaptanım  

Özel günlük tur teknemiz ırmak d sadece özel turlar için dizayn edilmiş olup 12 yolcu kapasitelidir. İkinci güneşlenme güvertesi ise her konuğumuz için sunduğumuz yumuşak yataklar ve gölgelenme alanı ile cok amaçlı yüksek konforunuz için düzenlenmiştir.

Köyümüz Kalkan dan 59 Kaş dan ise 25 km de bulunmaktadır. Günlük tur yönümüz sizden gelen istekler ve hava durumu değerlendiriminden sonra baslanır.

Sizleri sabah Ücağız köyümüze ilk geldiğinizde ben karşılayacağım, teknemize yerleşirleştikten sonra saat 10:30 da Sectiğimiz rotaya doğru başlayan turumuzda ilk yüzme durağı ile birlikte Çay Kahve servisi acılır.

Öğle yemegi ise  acık büfe ve BBQ olarak teknede servis edilir.Teknemizde icilen icecekler günlük tekne turuna dahil degildir ve tur sonunda ayrı olarak odenir.

En önemli duraklarımızdan birisi Kaleköy / Simena dır,burada haçlı döneminden günümüze kalan kaleyi Kaleköyün dar sokaklarını ve geleneksel taş evlerini gezerek ve enfes manzara eşliğinde Likya döneminden kalan mezarlarıda görme şansını bulursunuz.

Kale köye gelipte enfes dondurmasını yemeden gitmek olmaz..bir köşeye yazın.

Saat 17:00 de limana dönmeden önceki son yüzme molamızda da Karpuz servisi acılır ve beş te ücağız limanına dönmüş oluruz.


KEKOVAYA HIC GITMEDIM, AMA AKLIMDA..
Haydi Tekne turuna !

Rezervasyon!GSM

0090 535 510 4640


  Welcome to our website,

We are a very small family based company in the central location of Ucagız Village in Kekova.

My name is Soner Kucur, I am a your hosting Captain.   

Our Daily Trip Boat Irmak has a capacity of 12 guests and
we do charter her only for Privat groups , she is very comfortable with her double and soft Sofa Cushions .

Our sun deck has a large shade area and beds for everybody on the board, and the main deck offers you very large relaxing area as well.

After you start or will be picked up from your accomadition from Kalkan 09:00 or Kas 09:30, you will be driven to Ucagiz Village which is 59Km from Kalkan and 25Km from Kas..

We won’t decide on a destination until that morning, when we can consider what would be the best island for the day according to weather condition or your wishes.

I will be waiting for you at the Ücagız Harbour, at 10:30 we leave the harbour and move down to our route.. after first swim brake you will be served Turkish tea and midday your BBQ Lunch will be served on board with seasonal cold served starters in open buffed form. Daily boat trip price does not includes drinks on the boat.

One of our important stop will be at Kale köy where you can spend 45 minutes on the mainland.In Simena you will have a chance to visit curusader Castle and also can taste traditional Kekova eiscream which is wery well known. In our last swim stop seasonal fruits (Water or Honey Melon ) will be served than at 17:00 we will get back to the Ucagiz Harbour again.I VE NOT BEEN IN KEKOVA, BUT IT IS IN MY LIST
Plan your gulet cruise today!

Enquire now!


 
İçeriğe dön | Ana menüye dön